Masz pytanie? Zadzwoń: 12 430 12 53
Facebook
Powered by Magento extensions

Strona internetowa + projekt + CMS + hosting

Dostępność: W magazynie

CENA: 1 720,50 zł

PROMOCJA: Netto: 812,20 zł Brutto: 999,00 zł

LUB

Podsumowanie

Strona internetowa + CMS + hosting + domena
Strona internetowa + projekt + CMS + hosting

Opis

STRONA INTERNETOWA W 10 DNI ROBOCZYCH!


Czy posiadasz własną stronę internetową?
Ponad 90% ludzi rozpoczyna szukanie produktu lub usługi w internecie. Posiadanie własnej strony to nie tylko prestiż ale wręcz konieczność. Projektujemy strony www, które przyciągają swoim wyglądem, docierają z informacją i są skuteczne w pozyskiwaniu nowych klientów.

Co oferujemy?

  Projekt graficzny
Przygotujemy projekt graficzny strony internetowej z użyciem zdjęć reklamowych najwyższej jakości, zachowamy spójną szatę graficzną z innymi materiałami reklamowymi.
 
  System CMS
Zaprojektowaliśmy autorski system CMS dzięki któremu sam dodajesz, usuwasz oraz zmieniasz kolejność podstron. Ponadto otrzymujesz edytor zbliżony do edytora tekstów, dzięki któremu możesz szybko wprowadzać i uaktualniac treści na swojej stronie. Brak limitu dodawania podstron. Możesz dodać tyle podstron ile aktualnie potrzebujesz.
 
  Adres mailowy
Do dtrony dodajemy jeden adres mailowy podnoszący prestiż firmy, np. biuro@twojadomena.pl. dodatkowo otrzymujesz możliwość korzystana z klienta poczty online. Możesz odbierać i wysyłać maile z kazdego komputera podłączonego do internetu poprzez przeglądarkę internetową. Istnieje możliwość dodania kilku adresów e-mail
 
  Większa funkcjonalność
Możliwość zwiększania funkcjonalności strony poprzez dodawanie różnych widgetów takich jak: formularz zapytania, galeria, podkategorie, mapkę google, podpięcie statystyk google analytics, wtyczka Facebook i inne (nasi programiści cały czas pracują nad nowymi rozwiązaniami)
 
 

Roczny hosting
Utrzymanie strony przez rok na naszych serwerach gratis. Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań najbardziej renomowanych producentów sprzętu i oprogramowania. Właśnie dlatego oferujemy gwarancję nieprzerwanego czasu dostępności naszych usług na poziomie 99% w skali miesiąca. opłata za następny rok to tylko 150zł płatne jednorazowo lub po 15zł płatne miesięcznie (ceny brutto z VAT)
 

  Bezpłatna domena
Oferujemy bezpłatnie nazwę strony w domenie s79.pl, na przykład: twojanazwa.s79.pl lub całkowitą pomoc w rejestracji domeny oraz przekierowaniu jej na docelową stronę. Płatność za inne domeny następuje według stawek operatora, nie pobieramy prowizji w związku z tym.


 
OrangeHosting.pl