Facebook
Powered by Magento extensions

Dlaczego my?

4 powody, dla których warto skorzystać z ofety TanieUlotki24.pl!
Dołącz do grona tysięcy klientów, którzy odnieśli sukces dzięki skutecznym materiałom reklamowym!
 

  Wszystkie usługi zamówisz w jednym miejscu  
   

Przestaniesz zaprzątać sobie głowę poszczególnymi etapami przygotowy-wania materiałów reklamowych. Twoim zamówieniem zajmie się kompleksowo sztab fachowców. Dostaniesz projekt z profesjonalnymi zdjęciami. Wszystko to załatwisz, nie wstając zza biurka! Wystarczy, że złożysz zamówienie na stronie lub drogą mailową.

Zobacz, jak złożyć zamówienie mailem >>
 

 
   Zdjęcia do projektu dostaniesz GRATIS  
   

Czy wiesz, że jedno zdjęcie warte jest więcej niż tysiąc słów?  A Ty możesz do woli wybierać zdjęcia z obszernej bazy wysokiej jakości zdjęć, z których korzystają największe agencje reklamowe! Normalnie taka usługa sporo kosztuje, ale Ty nie zapłacisz za nią ani złotówki! Wybieraj zdjęcia i ciesz się profesjonalnym wyglądem materiałów reklamowych!

Obejrzyj galerię zdjęć >>
 
 
  Będziesz mieć pełną kontrolę nad każdym etapem realizacji/ zamówienia  
   

O każdym etapie realizacji zamówienia zostaniesz poinformowany mailowo. Dlatego nic nie umknie Twojej uwadze. Oczywiście na każdym z etapów musisz zgłaszać swoje poprawki, uwagi i życzenie. Pracujemy nad projektem tak długo, aż będziesz zadowolony. Na koniec otrzymasz fakturę elektroniczną. Jeśli  chcesz wyślemy fakturę tradycyjną pocztą
 

 
   Dokonasz płatności według jasnych i uczciwych zasad  
   

Wszystkie podane ceny na stronie są cenami brutto z 23% VAT. Nie poniesiesz żadnych dodatkowych opłat a na fakturze nie znajdą się żadne dodatkowe i niezamawiane przez Ciebie pozycje. Przelew wykonujesz dopiero po akceptacji projektu. Możesz również zapłacić  kurierowi przy odbiorze zamówienia, koszt dodatkowy to tylko 20 zł. Ulotki oraz plakaty wysyłamy GRATIS. Wysyłka innych produktów kosztuje tylko 16 zł. (przy połączonych zamówieniach np. ulotki + wizytówki - dostawa GRATIS)
 

 
   

Skorzystaj  ze wsparcia specjalistów – spraw, by promocja Twojej firmy była profesjonalna i skuteczna!

 Zamów skuteczne materiały reklamowe!

 


Wybierz kategorię, która Cię interesuje:

   
         
          

OrangeHosting.pl